Kolejny tydzień rozpoczynamy. tym razem od koloru pomarańczowego. 
Jako bazowy lakier użyłam lakieru artdeco 04, który pochodzi z nowej wiosennej kolekcji artdeco (<klik>):

Na zdjęciu widoczne 2, a na niektórych paznokciach 3 warstwy. Jak dla mnie ładny, koralowy pomarańcz z lekko pastelowym wykończeniem.  Myślę, że jako wiosenna propozycja sprawuje się świetnie. Dla osób lubiących stonowane kolory będzie idealny. Aplikacja tak jak w przypadku innych maluszków tej firmy nie sprawia żadnych problemów.

Na ten lakier użyłam glitter z essence nail 3 color dancing in the streets. Jak dla mnie te dwa lakiery tworzą ciekawy duet. A jak Wy uważacie?

Efekt końcowy prezentował się tak:

Użyłam płytki do wzorków essence (niestety nie potrafię znaleźć numerka) i lakieru essence przeznaczonego do stempli 0001 stamp me! white. Widać pewne niedociągnięcia, ale proszę o wyrozumiałość, bo są to moje pierwsze „próby” tego typu zdobienia, ale moim zdaniem jak na początek i tak nie jest najgorzej. Hm?

Dodałam jeszcze wiosenny akcent w postacie koniczynek. 
Jak Waszym zdaniem prezentuje się całość?
Zapraszam również do komentowania mojego konkursowego wątku na wizażu:

Social Media:

30 thoughts on “Projekt Rainbow. Tydzień: 2.”

  1. Jestem zachwycona lakierem Artdeco, prześliczny kolor! Do tego tak ładnie rozprowadzony na płytce paznokcia, mam nadzieję, ze trwałość okaże się równie zachwycająca!

  2. Jestem zachwycona lakierem Artdeco, prześliczny kolor! Do tego tak ładnie rozprowadzony na płytce paznokcia, mam nadzieję, ze trwałość okaże się równie zachwycająca!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *