Kolejny swatch na pazurkach mojej przyjaciółki. Czerwień ta bardzo jej się spodobała i aktualnie lakier jest już na wykończeniu. (Mi nie zdarzyło się chyba wykończyć normalnego lakiery, maluszki owszem, ale pełnowymiarowych chyba nie). Na zdjęciu widoczne 2 warstwy. Lakier wytrzymuje na paznokciach ok. 4 dni, więc nie najgorzej. Jest to czerwień z malutkimi drobinkami, które nadają ciekawy połysk całości. Aplikacja jest jak najbardziej w porządku.
Jak się Wam podoba ten odcień?

Social Media:

32 thoughts on “KOBO professional – Tango Red 23.”

  1. Mam taki odcień czerwieni, ale nie z tej firmy. Mam z Astora taki lakier i nie polecam, bo szybko gęstnieje, a do tego szybko się odpryskuje (nawet po jednym dniu).

  2. Mam taki odcień czerwieni, ale nie z tej firmy. Mam z Astora taki lakier i nie polecam, bo szybko gęstnieje, a do tego szybko się odpryskuje (nawet po jednym dniu).

  3. jak znajdziesz dobrego psychologa od lakierowych uzależnień, to daj znać. 😀 ja również choruję na limitowankę Catrice Million Styles (te fioletowo niebieskie flakesy – moje marzenie. :D) Mam nadzieję, że będzie dostępna w Polsce.

  4. jak znajdziesz dobrego psychologa od lakierowych uzależnień, to daj znać. 😀 ja również choruję na limitowankę Catrice Million Styles (te fioletowo niebieskie flakesy – moje marzenie. :D) Mam nadzieję, że będzie dostępna w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *