Cień ten otrzymałam od portalu urodaizdrowie. Test był zatytułowany jako „dla odważnych”. Stwierdziłam: „W sumie czemu nie, w końcu za niedługo wiosna, a tego typu koloru jeszcze nie mam”. Cień ten ma przepiękny, intensywny turkusowy odcień. Wygląda identycznie zarówno na powiece jak i w opakowaniu. Z bazą przetrwał na mojej powiece kilkanaście godzin (w wersji roztartej, bo w pełnej krasie chce go pokazać dopiero wiosną). Bardzo podoba mi się jego nazwa „Aquarius”, czyli wodnik. Do tego świetnie sprawdza się do zrobienia kreski na górnej powiece i nie potrzeba kolorowego eyelinera 😉 Jeśli tylko uwielbiacie kombinować z kolorem – serdecznie polecam.

Używacie tego typu odcieni w swoim makijażu?

Social Media:

46 thoughts on “Make Up Store – cień Aquarius.”

  1. Bardzo fajny odcień, jak bym była w sklepie to raczej bym go nie wybrała 🙂 nie wiem czy dotyczy to tak intensywnej barwy czy też mojego braku precyzji co do tak odważnych eksperymentów.Jestem ciekawa jak na Twojej powiece się prezentował, może zamieścisz zdjęcie?

  2. Bardzo fajny odcień, jak bym była w sklepie to raczej bym go nie wybrała 🙂 nie wiem czy dotyczy to tak intensywnej barwy czy też mojego braku precyzji co do tak odważnych eksperymentów.Jestem ciekawa jak na Twojej powiece się prezentował, może zamieścisz zdjęcie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *