Cień ten otrzymałam od portalu urodaizdrowie. Test był zatytułowany jako „dla odważnych”. Stwierdziłam: „W sumie czemu nie, w końcu za niedługo wiosna, a tego typu koloru jeszcze nie mam”. Cień ten ma przepiękny, intensywny turkusowy odcień. Wygląda identycznie zarówno na powiece jak i w opakowaniu. Z bazą przetrwał na mojej powiece kilkanaście godzin (w wersji roztartej, bo w pełnej krasie chce go pokazać dopiero wiosną). Bardzo podoba mi się jego nazwa „Aquarius”, czyli wodnik. Do tego świetnie sprawdza się do zrobienia kreski na górnej powiece i nie potrzeba kolorowego eyelinera 😉 Jeśli tylko uwielbiacie kombinować z kolorem – serdecznie polecam.

Używacie tego typu odcieni w swoim makijażu?

Social Media:

46 thoughts on “Make Up Store – cień Aquarius.”

 1. Tak, zrobię to w najbliższym czasie. miało być dziś, ale jest dość pochmurnie i zdjęcia wychodzą okropnie.

 2. Tak, zrobię to w najbliższym czasie. miało być dziś, ale jest dość pochmurnie i zdjęcia wychodzą okropnie.

 3. Bardzo fajny odcień, jak bym była w sklepie to raczej bym go nie wybrała 🙂 nie wiem czy dotyczy to tak intensywnej barwy czy też mojego braku precyzji co do tak odważnych eksperymentów.Jestem ciekawa jak na Twojej powiece się prezentował, może zamieścisz zdjęcie?

 4. Bardzo fajny odcień, jak bym była w sklepie to raczej bym go nie wybrała 🙂 nie wiem czy dotyczy to tak intensywnej barwy czy też mojego braku precyzji co do tak odważnych eksperymentów.Jestem ciekawa jak na Twojej powiece się prezentował, może zamieścisz zdjęcie?

 5. Ty się "bawiłaś" tym żółtym kochana. Z czym ten byś połączyła? ja myślę: żółty, zielony i on w zewnętrznym kąciku. Co ty na to?

 6. Ty się "bawiłaś" tym żółtym kochana. Z czym ten byś połączyła? ja myślę: żółty, zielony i on w zewnętrznym kąciku. Co ty na to?

 7. Kolor przepiękny. Uwielbiam takie, zwłaszcza ostatnio. Używać, używam, ale dość rzadko. 😉

 8. Kolor przepiękny. Uwielbiam takie, zwłaszcza ostatnio. Używać, używam, ale dość rzadko. 😉

 9. Bardzo, bardzo intensywny i co zadziwiające nawet po nałożeniu na powiekę nie traci nic z tej intensywnej pigmentacji.

 10. Bardzo, bardzo intensywny i co zadziwiające nawet po nałożeniu na powiekę nie traci nic z tej intensywnej pigmentacji.

 11. Ja mam dostać cudo Make Up Store lighter platina. Jestem ciekawa co to będzie. Używałaś czegoś podobnego?

 12. Ja mam dostać cudo Make Up Store lighter platina. Jestem ciekawa co to będzie. Używałaś czegoś podobnego?

 13. u la la! szkoda ze do zielonych oczu ten kolorek nie pasuje 🙁 ale jak zawsze coś wykombinuję i przemycę go w moim make-upie 🙂

 14. u la la! szkoda ze do zielonych oczu ten kolorek nie pasuje 🙁 ale jak zawsze coś wykombinuję i przemycę go w moim make-upie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *