Owocowa kolekcja od essence?:

Zakochana jestem w lakierach. A Wy?
Kolekcja ta ukaże się kwiecień/ maj tylko w Drogeriach Naturach. U Was już jest?

Social Media:

50 thoughts on “Essence – Fruity.”

 1. Radzę zobaczyć swatche lakierów, bo dla mnie na obrazku : cudo, w realu totalna klapa, ale na owocki się skuszę, a może i na róż. 🙂

 2. mam cień miętowy i lakier bananowy- tylko tyle było już w Niemczech, a u mnie w Naturze jeszcze nie ma nic:(

 3. mam cień miętowy i lakier bananowy- tylko tyle było już w Niemczech, a u mnie w Naturze jeszcze nie ma nic:(

 4. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa te lakiery! jejuuuuniu jakie śliczne!=) ostatnio byłam w naturze to jeszcze nic z tej kolekcji nie było, ale mam nadzieję, że uda mi się coś kupić jak już wejdzie do Natur=)

 5. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa te lakiery! jejuuuuniu jakie śliczne!=) ostatnio byłam w naturze to jeszcze nic z tej kolekcji nie było, ale mam nadzieję, że uda mi się coś kupić jak już wejdzie do Natur=)

 6. Mam pomadkę, bo spodobało mi się opakowanie, zapach i fakt, że lekko nawilża, a na pewno nie wysusza. Skusiłam się na lakier, bo chociaż mnie nie całkiem przekonał, to jednak ma w sobie coś. W obu przypadkach mam wisienkę 🙂 Cienie też są ciekawe, jasny pięknie rozświetla, ale taka forma niestety nie dla mnie.
  Polecam obejrzeć limitkę 🙂

 7. Mam pomadkę, bo spodobało mi się opakowanie, zapach i fakt, że lekko nawilża, a na pewno nie wysusza. Skusiłam się na lakier, bo chociaż mnie nie całkiem przekonał, to jednak ma w sobie coś. W obu przypadkach mam wisienkę 🙂 Cienie też są ciekawe, jasny pięknie rozświetla, ale taka forma niestety nie dla mnie.
  Polecam obejrzeć limitkę 🙂

 8. Ja się chętnie skuszę na lakier róż + te drobinki(te kropeczki, nie wiem jak to nazwać) i na pewno top coat i oczywiście cień. A te cienie to w musie ?

 9. Ja się chętnie skuszę na lakier róż + te drobinki(te kropeczki, nie wiem jak to nazwać) i na pewno top coat i oczywiście cień. A te cienie to w musie ?

 10. śliczne lakiery – szczególnie te z drobinkami. 🙂 skuszę się jeszcze może na owoce, o ile limitka dojdzie do mojego miasta… Marble Manii u mnie jeszcze nawet nie ma…

 11. śliczne lakiery – szczególnie te z drobinkami. 🙂 skuszę się jeszcze może na owoce, o ile limitka dojdzie do mojego miasta… Marble Manii u mnie jeszcze nawet nie ma…

 12. u mnie jeszcze marble mani nie ma a co dopiero ta:/ a jak będzie to na pewno wezmę te dwa pierwsze cienie i pomadki:)

 13. u mnie jeszcze marble mani nie ma a co dopiero ta:/ a jak będzie to na pewno wezmę te dwa pierwsze cienie i pomadki:)

 14. Teraz do Natury w połowie maja wchodzi Marble Mania, a ta limitka miała być przed wakacjami ale znając tempo Natury przy wprowadzaniu nowych limitek na Fruity przyjdzie nam poczekać do jesieni.

 15. Teraz do Natury w połowie maja wchodzi Marble Mania, a ta limitka miała być przed wakacjami ale znając tempo Natury przy wprowadzaniu nowych limitek na Fruity przyjdzie nam poczekać do jesieni.

 16. po prostu muszę coś miec z tej kolekcji , zakonałam się :* , pozdrawiam i zapraszam MakijażowaDziewczyna xoxo :*

 17. po prostu muszę coś miec z tej kolekcji , zakonałam się :* , pozdrawiam i zapraszam MakijażowaDziewczyna xoxo :*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *