Owocowa kolekcja od essence?:

Zakochana jestem w lakierach. A Wy?
Kolekcja ta ukaże się kwiecień/ maj tylko w Drogeriach Naturach. U Was już jest?

Social Media:

50 thoughts on “Essence – Fruity.”

 1. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa te lakiery! jejuuuuniu jakie śliczne!=) ostatnio byłam w naturze to jeszcze nic z tej kolekcji nie było, ale mam nadzieję, że uda mi się coś kupić jak już wejdzie do Natur=)

 2. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa te lakiery! jejuuuuniu jakie śliczne!=) ostatnio byłam w naturze to jeszcze nic z tej kolekcji nie było, ale mam nadzieję, że uda mi się coś kupić jak już wejdzie do Natur=)

 3. Mam pomadkę, bo spodobało mi się opakowanie, zapach i fakt, że lekko nawilża, a na pewno nie wysusza. Skusiłam się na lakier, bo chociaż mnie nie całkiem przekonał, to jednak ma w sobie coś. W obu przypadkach mam wisienkę 🙂 Cienie też są ciekawe, jasny pięknie rozświetla, ale taka forma niestety nie dla mnie.
  Polecam obejrzeć limitkę 🙂

 4. Mam pomadkę, bo spodobało mi się opakowanie, zapach i fakt, że lekko nawilża, a na pewno nie wysusza. Skusiłam się na lakier, bo chociaż mnie nie całkiem przekonał, to jednak ma w sobie coś. W obu przypadkach mam wisienkę 🙂 Cienie też są ciekawe, jasny pięknie rozświetla, ale taka forma niestety nie dla mnie.
  Polecam obejrzeć limitkę 🙂

 5. Ja się chętnie skuszę na lakier róż + te drobinki(te kropeczki, nie wiem jak to nazwać) i na pewno top coat i oczywiście cień. A te cienie to w musie ?

 6. Ja się chętnie skuszę na lakier róż + te drobinki(te kropeczki, nie wiem jak to nazwać) i na pewno top coat i oczywiście cień. A te cienie to w musie ?

 7. śliczne lakiery – szczególnie te z drobinkami. 🙂 skuszę się jeszcze może na owoce, o ile limitka dojdzie do mojego miasta… Marble Manii u mnie jeszcze nawet nie ma…

 8. śliczne lakiery – szczególnie te z drobinkami. 🙂 skuszę się jeszcze może na owoce, o ile limitka dojdzie do mojego miasta… Marble Manii u mnie jeszcze nawet nie ma…

 9. Teraz do Natury w połowie maja wchodzi Marble Mania, a ta limitka miała być przed wakacjami ale znając tempo Natury przy wprowadzaniu nowych limitek na Fruity przyjdzie nam poczekać do jesieni.

 10. Teraz do Natury w połowie maja wchodzi Marble Mania, a ta limitka miała być przed wakacjami ale znając tempo Natury przy wprowadzaniu nowych limitek na Fruity przyjdzie nam poczekać do jesieni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *