Nudziak jak dla mnie idealny. Mowa oczywiście o tytułowym lakierze essence nude glam 05 – toffee to go. Na zdjęciu widoczne 3 warstwy. 2 w sumie by wystarczyły, ale jak to ja w gorącej wodzie kąpana zrobiłam tak, że smugi były przeokropne, a mogłam chwilkę poczekać, aż 1 warstwa dobrze wyschnie. Pędzelek ok i w sumie z każdym nudziakiem mam większe czy mniejsze problemy przy aplikacji, bo niestety mają tendencję do prześwitów itp., ale ten jakoś nie wyróżnił się szczególnie (w znaczeniu negatywnym) z tej grupy. 
Na tym lakierze wykonywałam wzorki na konkurs isadory .

Social Media:

81 thoughts on “Essence nude glam 05 – toffee to go.”

 1. Bardzo ładnie się prezentuje:) Patrząc, aż mam ochotę sięgnąć po moje kurzące się nudziaki i popróbować;)

 2. Bardzo ładnie się prezentuje:) Patrząc, aż mam ochotę sięgnąć po moje kurzące się nudziaki i popróbować;)

 3. Śliczny lakier, ale przede wszystkim – masz bardzo ładne paznokcie 🙂 Ja mam ogryzki niestety, chciaaaałabym zapuścić takie jak Ty 🙂 Moje nie mają nawet kształtu, od obgryzania straciły cały urok 🙁 Jak pielęgnujesz skórki? Może notka na ten temat? 🙂

 4. Śliczny lakier, ale przede wszystkim – masz bardzo ładne paznokcie 🙂 Ja mam ogryzki niestety, chciaaaałabym zapuścić takie jak Ty 🙂 Moje nie mają nawet kształtu, od obgryzania straciły cały urok 🙁 Jak pielęgnujesz skórki? Może notka na ten temat? 🙂

 5. uwielbiam takie lakierki , śliczne paznokcie swoje ?:) pozdrawiam serdecznie dodaje do siebie i zapraszam jeśli masz ochotę:)

 6. uwielbiam takie lakierki , śliczne paznokcie swoje ?:) pozdrawiam serdecznie dodaje do siebie i zapraszam jeśli masz ochotę:)

 7. bardzo ładny. ja mam essence nude it! i często go używam, jeden minus: szybko gęstnieje niestety. Ale za te 5 zł nie ma co narzekać.

 8. bardzo ładny. ja mam essence nude it! i często go używam, jeden minus: szybko gęstnieje niestety. Ale za te 5 zł nie ma co narzekać.

 9. Przepiękny nudziak! Nie wiem czemu nie skusiłam się na niego ostatnio w Naturze. Pięknie u Ciebie wygląda.

 10. Przepiękny nudziak! Nie wiem czemu nie skusiłam się na niego ostatnio w Naturze. Pięknie u Ciebie wygląda.

 11. Kochana zrobiłabym notkę, ale nie pielęgnuje KOMPLETNIE skórek. Wiem, trudno w to uwierzyć, ale w tej sprawie jestem na prawdę szczęściarą 🙂

 12. Kochana zrobiłabym notkę, ale nie pielęgnuje KOMPLETNIE skórek. Wiem, trudno w to uwierzyć, ale w tej sprawie jestem na prawdę szczęściarą 🙂

 13. wiesz ostatnio właśnie wahałam się w drogerii między tym odcieniem, a bardzo podobnym. wybrałam ten drugi, ciekawe, jak będzie się sprawował, bo ten jest świetny.

 14. wiesz ostatnio właśnie wahałam się w drogerii między tym odcieniem, a bardzo podobnym. wybrałam ten drugi, ciekawe, jak będzie się sprawował, bo ten jest świetny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *