Popularne tusze do rzęs SENSIQUE  w nowych odsłonach.
Będą dostępne w ofercie regularnej już od 5 kwietnia 2012 w sieci NATURA Drogerie.

SENSIQUE MAX VOLUME Mascara
Pogrubiający tusz do rzęs z mikrosferami, keratyną i D-panthenolem
Kremowa formuła maksymalnie pogrubia i zagęszcza rzęsy. Nie kruszy się i nie rozmazuje. Odżywia, wzmacnia i chroni strukturę rzęs. Pojemność 10 ml.
Cena 8,99 zł.

SENSIQUE LASH EXTENSION Mascara
Wydłużający tusz do rzęs z witaminą E, prowitaminą B5 i jedwabnymi proteinami. Pokrywa rzęsy trwałym kolorem, niewiarygodnie wydłuża je, aż po same końce, zaś dodatek jedwabnych protein dodatkowo odbudowuje ich strukturę. Zawiera najwyższej jakości olejek rącznikowy, witaminę E i prowitaminę B5 o właściwościach odżywczych i regenerujących.  Kolor czarny. Pojemność 8 ml.

Cena 7,99 zł.

SENSIQUE XXL Volume Colour Care Mascara
Maksymalna objętość rzęs i  intensywna głębia koloru
Tusz do rzęs z woskiem ryżowym, wodoodporny. Wydłuża, zagęszcza i pogrubia rzęsy od samej nasady. Nadaje czerni intensywną głębię. Rzęsy pozostają elastyczne. Tusz nie kruszy się, nie rozmazuje i nie skleja rzęs. Wzmacnia i odbudowuje strukturę rzęs. Kolor czarny. Pojemność 11 ml.
Cena 8,99 zł.

SENSIQUE TRENDY CARE Mascara
Odżywczy tusz do rzęs z D-panthenolem.
Delikatny, bezbarwny tusz do rzęs i brwi ze specjalną formułą odżywczą. Polecany dla osób o przesuszonych, łamliwych i nie poddających się ukształtowaniu rzęsach oraz dla osób, które pragną w subtelny sposób podkreślić ich naturalne walory bez zmiany koloru. Można również stosować jako podkład pod kolorowy tusz lub pod zalotkę. Pojemność 10 ml.
Cena 7,99 zł.

Dodatkowo:

możecie również polubić Sensique na Facebooku .

Który tusz chętnie byście przygarnęły?

Social Media:

6 thoughts on “Popularne tusze do rzęs SENSIQUE w nowych odsłonach”

  1. SENSIQUE MAX VOLUME Mascara !! lubię duże szczoty, szkoda że nie zawsze można w drogerii zobaczyć jaka szczotka kryje eis w środku 🙂

  2. SENSIQUE MAX VOLUME Mascara !! lubię duże szczoty, szkoda że nie zawsze można w drogerii zobaczyć jaka szczotka kryje eis w środku 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *