Ze względu na to, że lakiery nie posiadają nazw będę posługiwała się numerami:

Numer 1


Pastelowy, jasny błękit. Kolor, którego byłam najbardziej ciekawa z tej mini kolekcji i nie zawiódł mnie. Na paznokciach prezentuje się jeszcze ładniej niż w buteleczce. Kremowe wykończenie plus kolor myślę, że jak na wiosnę to bardzo dobra propozycja.

Numer 2

Ten lakier był chyba największym zaskoczeniem, bo myślałam, że wszystkie lakiery są idealnymi kremami, a ten podczas malowania spłatał mi psikusa i oto możemy zobaczyć w nim małe, brązowe drobinki. Kolor określiłabym jako kamelowy. Jeżeli któraś z Was ma lepszą nazwę piszcie w komentarzach 🙂
Numer 3


Idealny, kremowy brąz. Lubię go w takim wydaniu na paznokciach i nie tylko. Jesienią szukałam takiego koloru, ale po kilku próbach się poddałam. Chciałam – mam tyle, że w wersji wiosennej. Ale chyba lepiej późno niż wcale.

Numer 4Na koniec blady szaraczek. Na paznokciach wydaje się nieco jaśniejszy niż w butelce, ale moim skromnym zdaniem to działa jeszcze bardziej na jego plus. Kilka szaraków w kolekcji mam, ale takiego jeszcze nie.

Na powyższych zdjęciach widać 3 warstwy lakierów. Niestety takie kolory są dość trudne do perfekcyjnego nałożenia na paznokcie i zwykle tyle warstw jest konieczne, ale na szczęście lakiery nie schną długo. Pędzelki bardzo wygodne i aplikacja należy do prostych. Zdjęcia wykonywane w świetle słonecznym. Dla fanek stonowanych paznokci ta kolekcja to istne cudo.

Jak Wam podoba się kolekcja? 
Jeszcze dziś bądź jutro konkurs, w którym do wygrania będzie ten zestaw NOWYCH lakierów Wibo. Możecie w komentarzach pisać propozycje tematu konkursu. 🙂

Social Media:

56 thoughts on “Wibo Trend Edition Be Neutral – swatche i recenzja.”

 1. ładne kolory 🙂
  a temat konkursu? hmm
  coś letniego 😉 'podróż dookoła świata' (?) bardzo uniwersalne 😉
  bo 'wiosenne manicure' itp za często się ostatnio pojawiało 🙂

 2. Wszystkie mi się podobają. Będę musiała się wybrać w przyszłym tygodniu do Rossmanna, mam nadzieję że u mnie w mieście już są.

 3. Wszystkie mi się podobają. Będę musiała się wybrać w przyszłym tygodniu do Rossmanna, mam nadzieję że u mnie w mieście już są.

 4. Ta niebieskość bardzo przypadła mi do gustu i nabrałam na nią ochoty, chociaż wolę mocniejsze akcenty na paznokciach.

 5. Ta niebieskość bardzo przypadła mi do gustu i nabrałam na nią ochoty, chociaż wolę mocniejsze akcenty na paznokciach.

 6. narobiłaś mi niezłej ochoty na te śliczności 🙂
  blady szaraczek skradł moje serce, jeśli nie ochłonę przez weekend w poniedziałek ruszam na poszukiwania 🙂

 7. pomysł na konkurs:
  wykonanie na paznokciach czegoś wiosennego lub rozgwieżdżone niebo :). Gdzie można kupić takie lakiery? Czy są w rossmannie/naturze?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *