W odpowiedzi na mój apel z chęcią zrobienia posta zgłosiła się autorka bloga: http://glitterinmyhead.blogspot.com/. Zmalowała dość ciekawy manicure z udziałem lakieru Sensique, który prezentowałam już na swoim blogu (tutaj). Jak dla mnie bardzo fajnie jej to wyszło. A jak jest z Waszą oceną?

Wiem, że od żółtego koloru powinnam trzymać się jak najdalej z dala, ale skoro nie mogę nosić żółtych makijaży ani ubrań, no to chociaż poszaleję z nim na pazurkach a lakier Sensique 266 Solar Glow z najnowszej limitowanki Nature Code spodobał mi się tak bardzo, że nie mogłam mu się oprzeć. Jego kolor to śliczna żółć z kroplą pomarańczu – niczym żółtko świeżego, wiejskiego jajeczka prosto od kurki 😉 Lakier zawiera drobny, ładnie błyszczący shimmer, kryje przy dwóch warstwach, dość szybko wysechł. Ciepło tej żółci zachciało mi się złamać zimnym, szorstkim srebrem i uważam, że to polączenie wygląda całkiem fajnie.

Mani wykonałam w następujący sposób: pomalowałam wszystkie pazurki jedną warstwą lakieru. Po wyschnięciu każdy paznokieć osobno malowałam drugą warstwą lakieru i zanim wyschła nanosiłam srebrną folię – pazłotko za pomocą sondy. Pod folią lakier wysychał nieco dłużej. Na to wszystko dwie warstwy Essence Studio Nails Better Than Gel Nail Top Sealer i gotowe 🙂

Kochana dziękuję Ci bardzo za pomoc ;*

Social Media:

46 thoughts on “Gościnny post: Posrebrzona żółć.”

  1. oo też chcę takie ;D Ja na paznokciach też mam lakier sensique z zeszłorocznej kolekcji o pazwie drnk with lime. Limonokowo zielony kolorek.

  2. oo też chcę takie ;D Ja na paznokciach też mam lakier sensique z zeszłorocznej kolekcji o pazwie drnk with lime. Limonokowo zielony kolorek.

  3. Jak bym tylko umiała robiłabym sobie ciekawe wzorki codziennie.
    http://whisperwind-whisper.blogspot.com/

  4. Jak bym tylko umiała robiłabym sobie ciekawe wzorki codziennie.
    http://whisperwind-whisper.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *