Tak, zużyłam już cały żel i płyn do kąpieli i pora na recenzję. Pozwólcie, że zacznę od żelu. Konsystencja tak jak w przypadku żelu chocolate&orange dośc powiedziałabym galaretowata, a po nałożeniu na dłoń substancja wydaje się przechodzić do stanu ciekłego. Pachnie dokładnie jak czekolada z miętowym nadzieniem. Jak dla mnie lepsze było połączenie czekolada z pomarańczą, ale to kwestia gustu. To jest dla mnie trochę zbyt mdłe. Żel ładnie się pieni, dobrze myje. Powiedzmy, że pod „względem technicznym” nie ma zupełnie na co narzekać.

Płyn do kąpieli od żeli zdecydowanie różni się konsystencją, która jest gęsta, ale jednak nie tak jak żeli. Butelka jak dla mnie jest dość nieporęczna. Powinien być jakiś dozownik, bo czasem nie chcę dużej ilości płynu, a niestety zawsze taką udawało mi się nalać. Zapach identyczny jak żelu z tej samej serii, ale to chyba oczywiste. W wannie ładnie się pieni, a po kąpieli nasza skóra pachnie identycznie jak specyfik zamknięty w tej butelce.

Te 3 produkty marki Original Source jakie Wam przedstawiałam były pierwszymi produktami tej firmy z jakimi miałam do czynienia, ale z pewnością mogę powiedzieć, że nie będą to ostatnie produkty, ponieważ ta marka oferuje nam ciekawe kombinacje zapachowe w przystępnej cenie.

Gdzie kupić? 
Kosmetyki marki Original Source są dostępne w drogeriach Rossman.

Posiadacie jakiś ulubiony żel bądź płyn do kąpieli tej firmy? Piszcie w komentarzach 🙂

Social Media:

17 thoughts on “Original Source Chocolate&Mint.”

  1. Ja ich nie miałam, ma moje współlokatorka i kiedy tylko wejdę do łazienki pachnie mi miętą ;P Czasem mnie to dobija, ale zapach tych specyfików jest niezwykle intensywny 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *