Całą kolekcję magic nails Virtuala mogłyście zobaczyć już u mnie na blogu w poście z zapowiedzią. Od firmy Virtual dostałam dwa lakiery do testów. Przypadł mi numer 404 (róż), o który prosiłam oraz odcień 407.
Pozwolę sobie zacząć od 407:

Jako bazę pod ten pękacz użyłam lakieru z Deborah milano Shine Tech 60, o którym była mowa tutaj, a obecnie znajduję się on u Obssesion 🙂 Pękacz ten ma rdzawy kolor i zawiera drobinki. ładnie prezentowałby się na czarnej bazie, ale mi już znudziły się nieco powszechne połączenia i postanowiłam stworzyć nietypowego. Udało mi się choć trochę? O samym pękaczu mogę powiedzieć tyle, że w porównaniu do innych jakie miałam okazję używać pęka na prawdę ładnie i sposób pęknięć obu lakierów w pełni spełnia moje oczekiwania. Nie maże się jak to lubią robić inne lakiery tego typu. Pędzelek i cała buteleczka ułatwiają aplikację. 
Pękacz 404 prezentuje się następująco:

Nałożyłam go na 263 Fullmoon Maple z limitowanej kolekcji Sensique Oriental Dream. Widziałam go również u mojej przyjaciółki akurat w paznokciach u stóp na białą bazę i prezentował się bardziej wyraziście niż w tym połączeniu. Paznokcie te miałam na jedną z różowych śród. Kolor ten to wręcz neonowy róż i zdecydowanie bardziej podoba mi się od numerka 407.

Jak się Wam podobają lakiery?
Mówicie tak pękaczom czy czujecie już przesycenie tym trendem paznokciowym?

Social Media:

25 thoughts on “Virtual Magic Nails 404 i 407.”

 1. Pierwszy idealny na jesień, kolor kojarzy mi się ze spadającymi liśćmi 🙂
  Drugi za to fajny na teraz, widzę go z energetyczną pomarańczą 😀

 2. od początku mi się podobały ale ja nie zdecydowałam się dotąd na ten typ spod popękanej gwiazdy 🙂

 3. od początku mi się podobały ale ja nie zdecydowałam się dotąd na ten typ spod popękanej gwiazdy 🙂

 4. nie lubię pękaczy, zazwyczaj nie podoba mi się wzór, który tworzą, ale ten u Ciebie jest nawet ładny 🙂

 5. nie lubię pękaczy, zazwyczaj nie podoba mi się wzór, który tworzą, ale ten u Ciebie jest nawet ładny 🙂

 6. Od samego początku mody na pękacze mi się ten efekt nie podoba. Muszę przyznać że kolory lakierów to akurat ładne, zwłaszcza róż 😉

 7. Podoba mi się efekt 🙂

  Przy okazji zapraszam Cię serdecznie na konkurs makijażowo – pazurkowy u mnie na blogu : http://amethyst-pl.blogspot.com/2012/06/wykaz-sie-kreatywnoscia-i-wygraj.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *