Sending you kisses to żywa, bezdrobinkowa fuksja. Nie przepadam za różowymi lakierami, ale ten jakoś przypadł mi do mojego ostatnio dość rozgniewanego humoru. Sporo osób zwracała na niego uwagę. Na zdjęciu widoczne 2 warstwy co dziwne nawet 1 byłaby w porządku, ale nie przypuszczałam, że jest aż tak kryjący i pomalowałam tak beznadziejnie, że kolejna warstwa była potrzebna, by zakryć miejsca, które ominęłam. Zdjęcie wykonywane w świetle słonecznym.

Bonusik:

Zgodnie z nazwą postanowiłam zrobić na tym lakierze buziaki, które lecą (kropki = trasa). Do tego celu użyłam płytki niko m19 i lakieru essence białego do odbijania stempelków, a kropeczki zrobiłam białym lakierem sensique nr 101przy pomocy główki od szpilki.

Jak się Wam podoba lakier solo, a jak w zdobieniu?

Social Media:

39 thoughts on “Essence ready for a boarding 01 sending you kisses.”

 1. Kurcze już trzeci raz widzę zdjęci twoich żeli i muszę napisać – brzydki kształt im nadano … Takie łopatowate … Nie masz takiego wrażenia??

 2. Kurcze już trzeci raz widzę zdjęci twoich żeli i muszę napisać – brzydki kształt im nadano … Takie łopatowate … Nie masz takiego wrażenia??

 3. szkoda mi Twoich prawdziwych pazurków – do tych coś nie mogę sie przekonać 🙁
  ale lakier bardzo fajny 🙂

 4. Sama nie wiem, ale żele już odchodzą w zapomnienie tzn. tipsy. Bo moje rosną jak na drożdżach i bd jedynie pokrywać swoje żelem, więc będzie mój kształt 🙂

 5. Sama nie wiem, ale żele już odchodzą w zapomnienie tzn. tipsy. Bo moje rosną jak na drożdżach i bd jedynie pokrywać swoje żelem, więc będzie mój kształt 🙂

 6. Then it is important to apply general amount involving any medical cream like Clearasil on your own face.
  Another available treatment option that can be done at home without
  a prescription is a topical ointment. This sounds drastic but as long
  as you pay due care and attention when carrying the task out the removal should happen without a hitch.

  Look at my website :: remove skin tags

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *