Kobo numer 4, czyli new york to jeden z nowych odcieni w palecie lakierów marki Kobo Professional. Osobiście nie przepadam za fioletowymi lakierami jakoś szczególnie, ale ten jest idealny. Głęboki burgund? Nieco jasna i żywa śliwka  Sama nie wiem jak opisać ten kolor. Idealnie komponuje się z barwami proponowanymi przez projektantów na ten sezon. Do pełnego krycia w zupełności wystarczyły 2 warstwy. Co prawda paznokcie malowane nieco „na śpiocha stąd pewne niedociągnięcia za co przepraszam. Aplikacja łatwa, jakoś nigdy co do tej marki nie miałam do niej zastrzeżeń.

Lakier ten zobaczycie w jeszcze jednej odsłonie na moim blogu. Przedstawię go w duecie zgadnijcie z jakim popularnym lakierem?

Social Media:

28 thoughts on “Paznokcie: Kobo color trend 4 – New York.”

  1. Piękny kolor. Bardzo lubię takie ciemne fiolety, w ogóle ta kolekcja Kobo jest bardzo fajna. Tylko buteleczki wyglądają niepozornie i zawsze jak jestem w Naturze przyglądam im się z daleka i odchodzę. A na swatchach tak mi się podobają.. muszę w końcu jakiś kupić :).

  2. Piękny kolor. Bardzo lubię takie ciemne fiolety, w ogóle ta kolekcja Kobo jest bardzo fajna. Tylko buteleczki wyglądają niepozornie i zawsze jak jestem w Naturze przyglądam im się z daleka i odchodzę. A na swatchach tak mi się podobają.. muszę w końcu jakiś kupić :).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *