Przez trzy dni mamy sposobność do uczestniczenia w warsztatach Sephora w Galerii Krakowskiej. Gdzie pod okiem autorek blogmakijaż możemy poznać triki profesjonalnych wizażystów. Do wyboru są warsztaty w zakresie makijażu Smoky eye, makijażu biznesowego lub makijażu paryskiego.
Chcąc nie chcąc patrząc na harmonogram moich zajęć na uczelni miałam sposobność  uczestniczenia jedynie w warsztatach z makijażu biznesowego. Samą informację o warsztatach otrzymałam dlatego, że należę do klubu Sephora i uwielbiam tą Drogerię. Od razu po otrzymaniu e-maila zadzwoniłam i bez najmniejszego problemu znalazłam się w gronie uczestniczek kursu.

Już na samym wstępie moją sympatię zdobyła Pani Dagmara Włoch i to pod jej opieką poznawałam triki klasycznego, dziennego makijażu, który idealnie sprawdzi się nie tylko na co dzień, ale również na spotkania biznesowe.

 Po przeczytaniu wielu opinii o zmywalniach makijażu po szkoleniach itp. Byłam pełna obaw, ale zupełnie niesłusznie. Makijaż z dumą nosiłam cały dzień i wszystkim nie tylko mnie się podobał. Delikatny makijaż oczu, nieco podkreślony brązową kredką, policzki nieco ożywione bronzerem i brzoskwiniowy błyszczyk były idealnym połączeniem kolorów, na które sama zapewne bym się nie zdecydowała. Hitem moim zdaniem była mascara Full Action, którą w najbliższym czasie muszę kupić. Idealnie rozczesuje, wydłuża i pogrubia rzęsy. Dawno żaden tusz do rzęs nie wywarł na mnie takiego wrażenia, a przewija się ich dość trochę przez moje łapki.

Tak więc jeśli macie tylko okazję uczestniczyć w takich warsztatach to serdecznie polecam. A jeśli szukacie pomysłu na makijaż to każda z Was może znaleźć coś dla siebie na blogmakijaż. Szczególnie polecam nowy, wiosenny limonkowy smoky.
Może któraś z Was miała już sposobność uczestniczenia w takich warsztatach?

Social Media:

14 thoughts on “Event: Sephora Make Up School!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *