Akcja PAT&RUB – Jesienna stylizacja w spódnicy!Kto powiedział, że chłodniejsza pora roku ma oznaczać pożegnanie ze spódnicami i sukienkami?

Sukienki i spódnice są wygodne, nadają sylwetce lekkości i – najważniejsze – sprawiają, że czujemy się kobieco i atrakcyjnie. Warto przypomnieć sobie o tym – nie tylko przy okazji Międzynarodowego Dnia Spódnicy, który przypada 30 października!;-) Z tej okazji – PAT&RUB zachęca do odłożenia na chwilę ukochanych, wytartych dżinsów, wysłużonych rurek, czy spodni od biurowego uniformu. Już trwa specjalna akcja – by wziąć w niej udział wystarczy, że założysz spódnicę lub sukienkę, a potem…

Stwórz oryginalną, jesienną stylizację i podziel się swoim pomysłem przesyłając zdjęcie lub film! PAT&RUB z przyjemnością nagrodzi najciekawsze przejawy jesiennej kreatywności ze spódnicą/sukienką w roli głównej!

Akcja z wyjątkowymi nagrodami w postaci Kuponów prezentowych na zakupy w serwisie http://www.patandrub.pl trwa od 24 października do 12 listopada 2014!

Aby wziąć udział wystarczy odwiedzić blog firmowy PAT&RUB i zgłosić swój pomysł. Link poniżej: KLIKNIJ BY PRZEJŚĆ DO AKCJI

Nagrody czekają:

1X KUPON PREZENTOWY 200 ZŁ

2X KUPON PREZENTOWY 150 ZŁ

3X KUPON PREZENTOWY 100 ZŁ

4X KUPON PREZENTOWY 50 ZŁ Wszystkie szczegóły i regulamin akcji dostępny jest na jej stronie, kliknij TUTAJ Kosmetyki naturalne PAT&RUB w sklepie internetowym www.patandrub.pl.

Kto ma ochotę wziąć udział??

Social Media:

4 thoughts on “KONKURS z marką PAT&RUB.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *