Nowe pomadki do ust w drogeriach Natura

Już 9 czerwca do marki KOBO Professional i Sensique wprowadzają nowe zestawy pomadek do ust w głębokich i intensywnych kolorach. Zawarta w nich formuła ze składnikami odżywczymi zapewni matowe wykończenie i nada makijażowi wyrazistości. Produkty będą dostępne wyłącznie w drogeriach Natura w całej Polsce.

KOBO PROFESSIONAL MATTE LIPS
Pomadka zapewniająca ustom matowe wykończenie i pełne nasycenie kolorem. Równomiernie się nakłada i utrzymuje przez długi czas. Połączenie specjalnie dobranych polimerów oraz składników aktywnych pozwala zapewnia ustom odpowiedni poziom nawilżenia, jędrności oraz wygładzenia.
Waga 4,5 g. Cena 15,99 zł
Dostępne 6 kolorów.

Pomadki zawierają wysoką koncentrację pigmentów oraz wypełniających mikrosfer dla zapewnienia głębokich, trwałych odcieni, które utrzymują się długo na ustach. Formuła odporna na ścieranie i rozmazywanie z dużą ilością składników odżywczych i nawilżających. W swoim składzie zawiera substancje aktywne zapobiegające pierzchnięciu ust takie jak:

  • odżywczy olej z rącznika,
  • masło shea,
  • hydro nawilżający olej z dyni drzewiastej.

Formuła bogata w polimer longlasting KOBOGUARD® o właściwościach „non-transfer”, który utrzymuje pomadkę na ustach, bez przenoszenia jej na np. filiżankę.
W celu uzyskania najlepszego efektu przed użyciem pomadki MATTE LIPS polecane jest nałożenie pomadki ochronnej, lub bazy pod pomadkę. Po aplikacji należy odczekać kilka sekund i odbić usta chusteczką w celu delikatnego usunięcia nadmiaru szminki oraz utrwalania jej matowego wykończenia.

SENSIQUE MATTE FITS PERFECTLY

Matowa pomadka do ust w kredce, do temperowania. Nadaje ustom zdecydowany kolor i aksamitne wykończenie.
Waga 2 g. Cena 9,99 zł
Dostępne 7 kolorów.

Szczerze powiem, że jestem zdecydowanie na „TAK”, bo uwielbiam matowe pomadki do ust i myślę, że nigdy ich dość w naszych kosmetyczkach. Zgadzacie się ze mną?

Social Media:

4 thoughts on “Nowość: Matowe pomadki do ust od Sensique i KOBO Professional już dostępne w Drogeriach Natura.”

  1. Kupiłam w Naturze 2 pomadki KOBO, ale jeszcze ich nie używałam. Z tego co czytałam/ słyszałam to sprawdzają się świetnie 🙂

  2. śliczne mają opakowania te nowe pomadki z KOBO 🙂 kupiłaby je choćby tylko ze względu na wygląd 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *