Przegląd blogowy zacznijmy od blogów, które obserwuje od dawna. Głownie polskie blogi kosmetyczne, które szczerze polecam:

Po pierwsze przesympatyczna autorka bloga. Udzieliła mi kilka bardzo przydatnych porad odnośnie fotografii, bo uczyć najlepiej się od najlepszych, a jej zdjęcia na blogu są po prostu cudowne. Same koniecznie sprawdźcie! Idealne światło, ustawienie przedmiotów, zakochałam się. Na bloga trafiłam przez instagrama i od razu zaczęłam go przeglądać na bieżąco. Niech Was nie zmylą jedynie piękne zdjęcia. Recenzje też są wyczerpujące i bardzo lubię jej sposób pisania. Obecnie odbywa się na blogu konkurs, więc odwiedzajcie, bierzcie udział, a przede wszystkim zostańcie na dłużej.

Tego bloga znam już od bardzo dawna. Nie jestem w stanie stwierdzić kiedy zaczęłam go na bieżąco odwiedzać, ale trwa to już dobre parę lat. Uwielbiam go za prostotę i przede wszystkim za mnóstwo ciekawych porad dotyczących Web designu, wystroju wnętrz oraz spędzaniu czasu wolnego w pożyteczny sposób. Dodatkowo co miesiąc znajdziemy świetną tapetę na telefon komórkowy, tablet czy komputer.

Brunetkę zna chyba każda szanująca się blogerka kosmetyczna. Do tego mieszka tak jak ja w Krakowie, więc wiem gdzie i co warto kupić. Szanuję ją za to, że swoim postom widać , że poświęca wiele czasu. Porównania kilkunastu kosmetyków pod każdym aspektem to jej specjalność. Dodatkowo nasze oczy mogą nacieszyć się pięknymi makijażami, a i dla włosomaniaczek znajdzie się małe co nieco. Alina pokaże Ci również jak nie wydając fortuny uzupełnić swoją kosmetyczkę o niezbędne produkty dobrej jakości.

Saurię pamiętam od początku blogowania. Od początku jej recenzje, zdjęcia były bardzo dobre w porównaniu do raczkujących jeszcze wszystkich kosmetycznych blogerek. Bardzo szybko zaskarbiła sobie sympatię wielu Polek. Moim zdaniem jak najbardziej na to zasłużyła. Zawsze wypatruje jej nowych postów z wyczekiwaniem i bardzo szanuję jej opinie. Jeżeli stwierdzi, że dany produkt jest bublem na pewno nie wyląduje on w moim koszyku.

Ciekawe, wnikliwe recenzje kosmetyków zarówno pielęgnacyjnych jak i dostępnej na polskim rynku kolorówki. Dodatkowo informacje o ciekawych promocjach w drogeriach. Dodatkowo trochę o woskach zapachowych i innych babskich rzeczach. Bardzo przyjemny w odbiorze blog.

Znaliście wcześniej te blogi? Które z nich obserwujecie? Może potraficie polecić jakieś inne?

Social Media:

11 thoughts on “Przegląd blogów lipiec 2016.”

  1. Ojej! Ależ mi miło 🙂 Właśnie przeglądałam skąd ostatnio mam sporo wejść i znalazłam tam Twój adres bloga. Wchodzę i już wiem skąd ta sytuacja 🙂 Naprawdę niezmiernie się cieszę i dziękuję za takie piękne słowa. To wiele dla mnie znaczy :*

  2. Znam i odwiedzam Kosmetykoholizm, Alinę i Sauria. Bardzo dobre blogi, choć Alina wydaje mi się już mało wiarygodna. Ładne zdjęcia to niestety nie wszystko, choć taki blog ma niezły zasięg.

  3. Znam i odwiedzam Kosmetykoholizm, Alinę i Sauria. Bardzo dobre blogi, choć Alina wydaje mi się już mało wiarygodna. Ładne zdjęcia to niestety nie wszystko, choć taki blog ma niezły zasięg.

  4. uwielbiwm takie zestawienia <3 choć czasem lubię pogrzebać w sieci w poszukiwaniu ciekawych blogów, ale jednak miło jest dostać taką porcję inspiracji pod sam nos 🙂 dzięki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *