Patrząc na rynek produktów do paznokci na przełomie paru lat było sporo rewolucyjnych produktów, ale nie martwcie się, bo marki starając się o coraz większą rzeszę klientów wymyślają coraz bardziej niekonwencjonalne produkty, więc nigdy w tym temacie nie możemy narzekać na nudę. W drogeriach mogłyśmy znaleźć lakiery pękające, pachnące podczas wysychania a nawet dłużej, piaskowe, zmieniające kolor pod wpływem temperatury, magnetyczne… Tak, sporo tego było.Na moim blogu właśnie nadszedł czas na lakiery, które zmieniają kolor pod wpływem promieni UV. 
Zmiana koloru lakieru następuje bardzo szybko. Wystarczy kilka sekund na słońcu, by z delikatnego różu mieć paznokcie w kolorze głębokiej purpury, a po wejściu do mieszkania znów w błyskawicznym tempie zmieniają się one na dziewczęce, różowe paznokcie. Jedynie, gdy pogoda nie dopisuje za oknem i promieni słonecznych nie ma zbyt wiele mamy paznokcie w jednym kolorze. Dlatego lato jest idealną porą na noszenie tych lakierów na swoich paznokciach. 
Marka Ruby Wing ma w swojej ofercie szeroki asortyment lakierów do paznokci. Znajdziemy różne typy zarówno pod względem wykończenia jak i koloru. Zresztą same sprawdźcie na stronie http://rubywing.co/, możecie znaleźć wszystkie wymarzone kolory. Pamiętajcie, że decydując się na jeden macie dwa odcienie w jednej buteleczce. 
Pierwszy lakiery Ruby Wing jaki miałam okazję testować na swoich paznokciach to odcień Gypsy . Z przepięknego miętowego odcieniu zmienia się na słońcu w żywą limonkę. 

Drugim z kolei lakierem jest odcień Summer Love. Sądzę, że to idealna nazwa dla tego soczystego, neonowego pomarańczu. Po zmianie jest to brunatny, dość moim zdaniem jesienny kolor.

Ten lakier z całej trójki był dla mnie największym zaskoczeniem. Same możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu diametralną zmianę z różu na głęboki fiolet. Do tego zakochałam się w tych drobinkach. Nazwa: Centerfold.

Gdzie można kupić lakiery Ruby Wing?
Lakiery zmieniające kolor pod wpływem promieni UV możemy znaleźć w sklepie internetowym:
http://shop.eurofashion.com/

W sklepie stacjonarnym (główna siedziba Eurofashion):

Euro Fashion
Pruszcz Gdański
ul. Powstańców W-wy 69
58 6922214
sklep@eurofashion.com

Podsumowując jestem zadowolona z lakierów. Czasem rezygnuję z hybryd na rzecz zwykłych lakierów do paznokci, a to bardzo ciekawa opcja. Na pewno w niedługim czasie jeszcze po nie sięgnę. Szczególnie, że należę chyba do jednych z najbardziej niezdecydowanych osób na świecie i po co się tu głowić jaki odcień wybrać, gdy zamiast jednego można mieć dwa?
Jak Wam podobają się te lakiery?

Social Media:

41 thoughts on “Recenzja: Lakiery zmieniające kolor marki Ruby Wing.”

  1. Nie jestem fanką tych lakierów, może się okazać, że w świetle dziennym nie pasują mi do niczego… Ale jest to fajna sprawa dla młodych, uwielbiających kolory dziewczyn 🙂

  2. Nie jestem fanką tych lakierów, może się okazać, że w świetle dziennym nie pasują mi do niczego… Ale jest to fajna sprawa dla młodych, uwielbiających kolory dziewczyn 🙂

  3. Świetne rozwiązanie dla niezdecydowanych osób, które często zmieniają przez to kolor lakieru, nawet dwa razy dziennie. Aż kusi wypróbować, lubię takie praktyczne rozwiązania i nowości 😉 Pozdrawiam 😀

  4. Świetne rozwiązanie dla niezdecydowanych osób, które często zmieniają przez to kolor lakieru, nawet dwa razy dziennie. Aż kusi wypróbować, lubię takie praktyczne rozwiązania i nowości 😉 Pozdrawiam 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *