Spóźniony i to dość mocno przegląd linków w listopadzie tego roku. Co ciekawego pojawiło się w linkach, które  notorycznie odwiedzam? Sprawdźcie same:

1. DeviantArt 

Ostatnio coraz bardziej interesuję się grafiką komputerową. Często przeglądam prace innych ludzi z całego świata i szukam inspiracji. Serwis bardzo przydatny zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Mnóstwo ilustracji, grafik, zdjęć, które pomogą Wam znaleźć inspirację.

2. Po sukces na szpilkach.

Dzięki grupom na FB poznaję to coraz nowych ludzi. Tą Panią również tam znalazła i niejednokrotnie odpowiadała na moje coraz to liczne pytania. Tak już czasem bywa, gdy człowiek najzwyczajniej w świecie zaczyna poszerzać dany temat. Z autorką bloga biznes, organizacja i rozwój osobisty nie będą dla Was zagadką. Polecam wszystkim, którzy mają nieco „firmowe” podejście do bloga.
Blog nie tylko gry jak sama nazwa mówi, nie jest serwisem jedynie dla graczy. Radość z przeglądania tej witryny będą mieli fascynaci dobrego fantasy, komiksów i różnych geekowych tematów. Ostatnio pisałam artykuł na tę stronę, więc wypatrujcie publikacji. 
Zdecydowanie mój ulubiony, darmowy stock ze zdjęciami. Często grafik z tej strony używam do tworzenia własnych. Serwis się rozwija i bez problemu można już znaleźć chyba fotografie, ikony, elementy w każdej z interesujących nas tematyk. Polecam dla wszystkich, którzy niekoniecznie w danym momencie dysponują obrazem, który może do treści artykułu, posta pasować.
Serwis służący do promocji nowych postów. Dopiero startuje, a pamiętajcie im więcej osób, tym lepiej. Osobiście popieram tego typu strony, bo tam można bez obaw dodawać reklamę bloga, nowego posta, przemyślenia blogowe. Bardzo ładnie, estetycznie stworzona strona, która może pomóc bloggerom w zdobyciu nowych fanów. 
Serwis DaWanda ostatnio jest tak rozreklamowany, że trudno o nim nie słyszeć. Osobiście uwielbiam takie gadżety, nie tylko w formie prezentu, ale również jako coś osobistego. Każdego z nas wyrażają czasem takie małe szczegóły, które codziennym przedmiotom nadają charakter. Nieistotne czy to napis na kubku, czy dany wzór na kocyku pamiętaj, że twój styl, upodobania i preferencje są tu na pierwszym miejscu. Bardzo przypadł mi do gustu ten sklep. 
Jakie linki znalazły się u Was na liście najczęściej przeglądanych stron ubiegłego miesiąca?
Social Media:

16 thoughts on “Przegląd linków listopad 2016.”

  1. Na deviantarta zaglądam dość regularnie:) mam paru użytkowników, których prace zachwycają. to niesamowity zbiór wszelkiej maści inspiracji. reszty podanych przez Ciebie stron nie znam ale z chęcią odwiedzę:)
    pozdrawiam

  2. Dawanda to chyba najlepsza strona, na której można znaleźć jakiś prezent dla kogoś, mają tam dosłownie wszystko, a ja ślinię się na widok połowy tych gadżetów 😉 Będę się musiała zainteresować pixabay, a Brand Sabbath z chęcią odwiedzę i wpiszę w listę stale odwiedzanych miejsc w sieci.

    Books by Geek Girl

  3. kojarzę stąd tylko serwis Dawanda. chętnie poznałabym jakąś stronę do bezgotówkowej wymiany książek 😉 znam tylko Fintę, ale działa słabo – mało ciekawych pozycji i mało użytkowników, trudno jest coś tam sprzedać.

  4. Bardzo lubię Pixabay (a także podobny do niego Unsplash). Na DaWanda czasami zaglądam popatrzeć na ładne rzeczy. 🙂 Na DeviantArt mam konto od ponad 10 lat, ale też od lat nic nowego nie wrzucałam, chociaż nadal tworzę… Może warto tam wrócić. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *