Dziś słów kilka na temat serwisu, który zdecydowanie nam, blogerom może ułatwić pracę. Chmiuro.pl to idealne CRM dla Twojej jednoosobowej firmy. Czym jest ten tajemniczy skrót CRM? To nic innego jak zarządzanie relacjami z klientami, skrót wziął się od z języka angielskiego, a jego pełne brzmienie to customer relationship management. Pojawia się jednak pytanie, jak efektywnie uporządkować i jak korzystać z sieci kontaktów jak najkorzystniej? Tutaj serwis ma dla nas kilka niezbędnych narzędzi. Po pierwsze możemy w prosty sposób wyszukać danej osoby i jej adresu e-mail oraz numeru telefonu. Po drugie nieistotne gdzie jesteśmy czy na zakupach, w samochodzie czy w kinie dostęp do konta mamy cały czas i wszędzie gdzie tylko możemy połączyć się z Internetem. Po trzecie w banalny sposób możemy wysyłać grupowe wiadomości internetowe. Na koniec najważniejsze, czyli mamy możliwość planowania pojedynczych oraz bardziej złożonych akcji. To wszystko znajdziemy w darmowej wersji Chmiuro. Ułatwienie dla blogerów jest takie, że może być to nasza baza mailingowa, gdzie będziemy przechowywać wiadomości związane jedynie z naszą działalnością blogową.

Nie tylko kontaktami trzeba się zająć. Moim zdaniem najtrudniejsze jest efektywne zarządzanie czasem. Jak widać po moim blogu, czasem wychodzi mi to całkiem nieźle, jednak przychodzi czas, gdy moja praca na cały etat i inne nieprzewidziane wcześniej przypadki utrudniają mi na tyle funkcjonowanie w blogosferze, że staje się ono niemalże niemożliwe. Ciekawsze jest jednak to, że im mniej mam tego czasu to zwykle udaje mi się stworzyć w tak zwanym międzyczasie jakiegoś posta dla Was. Jednak jak mam dwa dni wolnego albo – co gorsza – trzy to wtedy moje przesuwanie wszystkiego „na potem” zwykle niesie ze sobą nikły efekt. W Chmiuro.pl możemy śmiało zaplanować przyszłe posty z konkretną datą, do których można dopisać sobie komentarz, w którym możemy zawrzeć np. informacje o grafikach, zaproszeniach, promocji w social media lub po prostu napisać, że jeszcze nad akapitem numer 4 trzeba będzie pomyśleć.

Rozwój wolnych zawodów jak bloger, grafik, copywriter niesie ze sobą konieczność wszelkiego typu rozliczeń. Wiadomo, że z początku porady księgowo-prawne są na porządku dziennym, ale z czasem jesteśmy w stanie sami pewne rzeczy rozliczyć, wystawić faktury itd. Serwis ten umożliwia nam prowadzenie rozliczeń oraz robienie raportów dobowych. Dodatkowo możemy wprowadzić na fakturach własne logo firmy, co zdecydowanie korzystniej prezentuje się niż same dane firmy. W szybki i prosty sposób jesteśmy w stanie określić, ile miesięcznie wynoszą nasze zyski, więc możemy sobie pozwolić na to, by na tej podstawie wysnuć wniosek, ile miesięcznie odkładamy na tzw. czarną godzinę, a ile w rzeczywistości możemy wydać w naszych ulubionych sklepach.

Mam nadzieję, że przekonałam Was do tego, że naprawdę warto skorzystać z serwisu Chmiuro.pl, bo zdecydowanie pomoże on w organizacji pracy. Zaoszczędzicie wiele czasu i niepotrzebnych nerwów. W jednym miejscu będziecie mieć bazę mailingową, kalendarz, planner, rozliczenia oraz dodatkową przestrzeń na najważniejsze dokumenty. Sądzę, że te wszystkie korzyści przemawiają do Was tak jak do mnie i zaczniecie korzystać z chmurki to jak ja.

#chmiuro #CRM #influencer #chmiuro_dla_blogera
Social Media:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *