Wrzesień wyjątkowo w moim przypadku obfitował w wieczory czytelnicze. Rezultatem nocnych posiedzeń jest 6 przeczytanych książek. Moim zdaniem nie najgorszy wynik.

Przeczytanych książek: 6
Ilość stron: 2272
Liczba stron/ dzień: ok. 76

Recenzje przeczytanych książek już opublikowane na blogu:

 • Aneta Jadowska „Dziewczyna z dzielnicy cudów”
 • Martin Suter „Montecristo”
 • Siri Pettersen „Zgnilizna” 
 • Hanna Cygler „3 Razy R”
 • Hanna Cygler „Przekład dowolny”
 • Amelia Noguera „Malarka gwiazd”
Jak u Was czytelniczo wyglądał wrzesień?
Social Media:

30 thoughts on “Kącik czytelniczy: Stosik wrzesień 2016.”

 1. Gdybym miała tyle czasu na czytanie, to bym zrobiła swoją kupkę wstydu w 3 miesiące 😀 A tak to zejdzie pewnie z rok… Gratuluję!

 2. Gdybym miała tyle czasu na czytanie, to bym zrobiła swoją kupkę wstydu w 3 miesiące 😀 A tak to zejdzie pewnie z rok… Gratuluję!

 3. Gratuluję 6 🙂 U mnie wynik wrześniowy to 9 książek.
  "Zazdraszczam" Ci przeczytanych powieści Cygler. Życzę bardziej udanego października – ładne fotki z sówkami 🙂
  P.S. w pierwszym wersie literówka 😀

 4. Gratuluję 6 🙂 U mnie wynik wrześniowy to 9 książek.
  "Zazdraszczam" Ci przeczytanych powieści Cygler. Życzę bardziej udanego października – ładne fotki z sówkami 🙂
  P.S. w pierwszym wersie literówka 😀

 5. Wow! Zazdroszczę, że udaje Ci się przeczytać tyle książek w jednym miesiącu. Mi starcza czasu na góra dwie i bardzo nad tym ubolewam :(.

 6. Uf, imponujące. Ja mimo,że kocham czytać nie daję rady w ciągu pracującego miesiąca przeczytać więcej niż 2 pozycje:(

 7. Uf, imponujące. Ja mimo,że kocham czytać nie daję rady w ciągu pracującego miesiąca przeczytać więcej niż 2 pozycje:(

 8. Ja od jakiegoś czasu czytam wyłącznie non-fiction – poradniki, biografie, książki popularnonaukowe. Tęsknię za dobrą fabułą.

 9. Ja od jakiegoś czasu czytam wyłącznie non-fiction – poradniki, biografie, książki popularnonaukowe. Tęsknię za dobrą fabułą.

 10. Mój wrzesień to głównie detektyw Hercules Poirot i w październiku nadal kontynuuję serię Agaty Christie. Piękny stosik i śliczne sówki

 11. Mój wrzesień to głównie detektyw Hercules Poirot i w październiku nadal kontynuuję serię Agaty Christie. Piękny stosik i śliczne sówki

 12. Ja też mam swój stosik. Przy łóżku. Niestety zaspiam ze zmęczenia zanim doczytam do miejsca, do którego bym chciała.

 13. Ja też mam swój stosik. Przy łóżku. Niestety zaspiam ze zmęczenia zanim doczytam do miejsca, do którego bym chciała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *