Dobre, bo polskie… 590powodow.pl.

Wszyscy doskonale sobie zdajemy sprawę, że kupując w sklepach, polskie produkty wspieramy naszą gospodarkę. 590powodów to akcja, która ma za zadanie, wspieracie polskich marek i zachęcenia konsumentów do nabywania rodzimych produktów. Pojawienie się loga z magiczną liczbą „590” zdecydowanie ułatwia sprawę, bo wiemy, co wkładamy do swojego zakupowego koszyka. Dodatkowo marki, które zdecydują się, na udział w akcji są umieszczane na mapie polskich firm.

Akcja ma na celu zwiększenie świadomości społecznej, byśmy zwracali uwagę na nabywane produkty oraz korzyści, jakie mogą przynieść nam niewielkie zmiany w nawykach zakupowych. Przecież kupowanie polskich produktów to także większy zysk z podatków, a te jak wiemy, są przeznaczane na służbę zdrowia, szkolnictwo oraz bezpieczeństwo narodowe. Kupowanie produktów wyprodukowanych w naszym kraju to również zwiększenie liczby miejsc pracy oraz podwyższenie zarobków.

590powodow.pl

Dlaczego liczba „590”? To właśnie ją znajdziecie na początku kodu kresowego każdego z dóbr wyprodukowanych w naszym kraju oraz przedsiębiorstwo, z którego pochodzi, jest zarejestrowane w naszym państwie. Trzeba Was bardziej przekonywać?

Dlatego dziewczyny następnym razem kupując kosmetyki marki Ziaja lub Bielenda możecie z dumnie uniesioną głową wyjść ze sklepu i powiedzieć, że wspieracie polską gospodarkę. To przecież nic trudnego, a pomyślcie o swojej przyszłości i o tym, że nasz kraj może się zmienić na lepsze i każda z nas będzie miała w tym swój udział.

Krótka instrukcja, co wystarczy zrobić:
1. Kupować polskie produkty.
2. Wspierać akcję „590 powodów”.
3. Sprawdzać kody kreskowe.

Proste?

Social Media:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *